O firmie
Kontakt: 61 887 12 67

O firmie

Firma STOL-MONTER działa na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli na wymiar w rożnych technologiach. Nasza oferta obejmuje również zabudowy przestrzeni o nietypowych kształtach dostosowanych do państwa wnętrz.


W ramach działalności, proponujemy Państwu usługi w zakresie kompleksowego wyposażenia pomieszczeń w meble kuchenne , szafy wnękowe, meble pokojowe, biurowe a także wiele innych. Wszystkie meble wykonujemy zgodnie z najnowszymi trendami, dlatego na bieżąco powiększamy gamę oferowanych produktów i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo meble nowoczesne, tradycyjne i stylizowane.


Do każdego zamówienia przygotowujemy wizualizację komputerową, dzięki której umożliwiamy Państwu aktywne uczestniczenie

w projektowaniu własnych mebli. Zapewniamy fachową pomoc przy wyborze materiałów i kolorystyki dopasowując się do oczekiwań i sugestii klienta.


Nasza oferta skierowana jest do odbiorców indywidualnych jak również do firm, oczekujących funkcjonalnych i oryginalnych rozwiązań. 

Do współpracy zapraszmy również architektów i projektantów wnętrz.


Profesjonalizm i doświadczenie w branży spowodowały iż chcemy zagwarantować Państwu, komfort, wygodę i zadowolenie z własnych mebli.